Multifunkčné povrchy
a ihriská

Podporte rozvoj športu vo Vašej obci alebo potešte tých najmenších.

Ponúkame Vám širokú škálu multifunkčných ihrísk, ktoré ponúkajú vynikajúce výkonnostné charakteristiky a maximálnu ochranu. Pretože je k dispozícii veľa farieb, dizajn môže byť tiež veľmi kreatívny a môže na povrch pridať prvok zábavy. Viacúčelový systém sa vyznačuje vysokou odolnosťou, čím zaručuje maximálnu funkčnosť a výkon v priebehu desaťročí. Viacúčelové povrchy sa úspešne používajú po celom Slovensku.

Popis povrchov


ESSENTIAL

Trávnik z fibrilovanej pásky 8800 dtex je vhodný pre viacúčelové ihriská s bežnou a vyššou prevádzkou.

Hrúbka vlákna: 80 μm
Šírka vlákna: 12 mm
Výška vlasu: 15/20/25 mm

BASIC

Trávnik z fibrilovaej pásky, vhodný pre viacúčelové ihriská s vyšším zaťažením.

Hrúbka vlákna: 80 μm
Šírka vlákna: 12 mm
Výška vlasu: 20 mm

PLAY COMFORT

Trávnik je vyrobený z tvarovaného PE monofílneho vlákna, ktoré zaisťuje zaplnenie povrchu a optimálne podmienky pre hru.

Hrúbka vlákna: 180 μm
Šírka vlákna: 1 mm
Výška vlasu: 15/18/24 mm

FAST TRACK

Najobľúbenejší trávnik pre tenis a viacúčelové ihriská. Vyrobený z fibrilovanej pásky s vysokou hustotou vlákien.

Hrúbka vlákna: 65 μm
Šírka vlákna: 12 mm
Výška vlasu: 15/18 mm


CONIPUR EPDM

Povrch EPDM je vyrobený výlučne z „panenských materiálov“ a vyznačuje sa svojou kvalitou a dlhou životnosťou. Hrúbka vrstvy určuje výkon a ochrannú funkciu, takže povrch môže byť prispôsobený tak, aby vyhovoval potrebám jednotlivých športovcov. Povrch je ponúkaný v 24 rôznych farbách a v zmesiach ktorejkoľvek z farebných kombinácií.

CONIPUR 2S

Povrch EPDM má vysokú kvalitu a dlhú životnosť. Vďaka nízkym nákladom na recyklované granule v spodnej (tlmenej) vrstve systému je CONIPUR 2S nákladovo efektívnejšou možnosťou ako CONIPUR EPDM- najmä v prípade, keď je potrebná vrstva hrubšia. Rôznych 24 dostupných farieb umožňuje kombinácie, či už jednofarebné alebo viacfarebné- Vašej kreativite dávame voľnú ruku!